testXpo 2019 – 28 Międzynarodowe Forum Badania Materiałów

testXpo – Międzynarodowe Forum Badania Materiałów odbędzie się w siedzibie firmy ZwickRoell w Ulm w dniach 14 – 17 października 2019r. Razem z 25 współwystawcami Grupa Zwick Roell przedstawi najnowsze trendy i rozwiązania w zapewnieniu jakości i badaniach materiałowych na przestrzeni wystawienniczej ponad 2,500 m². Prezentowane produkty będą obejmować zakres od statycznych maszyn wytrzymałościowych, przez zmęczeniowe systemy badawcze, twardościomierze, urządzenia do badania udarności, do plastometrów określających współczynnik płynięcia tworzyw sztucznych. Specjalne obszary wystawy będą przeznaczone na ekstensometry oraz oprogramowanie badawcze. Produkty naszych 25 współwystawców uzupełniają wystawę firmy ZwickRoell pokrywając całościowe spektrum techniki badawczej i zapewnienia jakości.

testXpo jest podzielone na różne centra przemysłowe, stąd też mogą Państwo odwiedzić obszary z maszynami i aplikacjami najbliższymi własnym potrzebom. Dodatkowo nasi eksperci będą do dyspozycji w specjalnym centrum technologicznym w celu odpowiedzi na pytania dotyczące oprogramowania badawczego, ekstensometrów, pomiaru siły oraz oprzyrządowania do mocowania próbek.

Uczestnictwo w wydarzeniu, łącznie ze wszystkimi prezentacjami oraz obiadem jest bezpłatne. Oferujemy zorganizowany transport autobusem lub samolotem na testXpo z wielu miejsc.

 

Rejestracja >

Co-Exhibitors >  

Highlights >  

Presentations >  

X